obtisky.parostroj.net
Obtisky popisů železničních modelů všech velikostí

Zhotovujeme vodové obtisky popisů modelů železničních vozidel všech druhů, epoch a velikostí. Obtisky jsou tisknuty na termosublimační tiskárně OKI DP5000S na kvalitní obtiskový papír. Vzhledem k tomu, že máme pro většinu vozidel k dispozici výkresové dokumentace popisů, normy, vozové a lokomotivní normálie nepoužíváme pro tisk standardních nainstalovaných písem, ale pro většinu popisů jsou nakresleny zvláštní znakové sady.

Na tiskárně OKI tiskneme popisy v barvách a jejich kombinacích:
Bílá, černá, červená, žlutá, zelená, modrá, lesklý chrom, hliník.
Lze tedy zhotovit veškeré možné kombinace toho co na vozidlech nových i historických bylo napsáno, včetně např. smaltovaných tabulek, chromovaných popisů na M 274.0. Tyto obtisky, vzhledem k tomu, že barvy jsou podkládány bílou lze nanášet na libovolně barevný podklad.
Pro popisy – zejména reklamní, obsahující více barevných odstínů – např. reklamy na bílých chladících vozech provádíme tisk na barevné laserové tiskárně.
Všechny popisy jsou standardně navrženy ve velikosti H0, pro menší velikosti se upravují zejména z pohledu použitelnosti drobných popisů, proto např. nemusí být některý z konkrétních popisů ještě upraven.

Popisy jsou většinou doplněny náčrtkem vozidla s rozmístěním popisu.
Ukázky modelů s použitými obtisky např. na http://www.parostroj.net/modely/popisy_vozu/popisy_vozu.htm

 
--> zpět